وبسایت آزادگان رومادی2

این وبسایت با هدف ایجاد محفلی برای تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباط میان آزادگان و بطور اخص آزادگان                                                      اردوگاه رومادی2 و با موضوغ دینی - مذهبی - فرعنگی                                                                                  و بدون هرگونه وابستگی جناحی و سیساسی ایجاد شده

جاده مانده است ....

جـاده مـانده است و من و اين سر باقي مانده
                                          رمقی نيست در ايــن پيكـر بـاقـي مانده    

نخل‌ها بي‌سر و شـط از گل و باران خــالي

                                   هيچ‌كس نيست در اين سنگر باقي مانده
تــويي آن آتش ســوزنـده‌ي خاموش شـــده

                                   منم ايـن سردي خـاكستر بــاقي مـــانــده

گرچه دست و دل و چشمم همــه آوار شـده

                                   بــاز شــرمنــده‌ام از اين ســر باقي مانده
روز و شب، گرم عـزاداري شب بــوهاييم

                                    مــن و ايــن باغچــه‌ي پرپر بـاقي مانده

پيشكش بــاد، به يكرنگي‌ات اي مردتـريـن

                                    آخريــن بيـت در ايــن دفتــر باقي مانده

تا ابــد، مـردتــرين باش و علمـدار بمــان

                                     با تــوام، اي يــل نــام آور بــاقي مـانده

" سعید بیابانکی "

نرم افزار اطلاعات تلفن ازادگان رومادی2

نرم افزار اطلاعات دوستان آزاده شرکت کننده در همایش مهر ماه 1389 در مشهد مقدس شامل تلفن همراه و ثابت که به همت دوست و برادر ارجمند آقای نمازی جمع آوری و در اختیار اکثر دوستان شرکت کننده در همایش قرار گرفت را در قالب نرم افزار جاواقابل نصب بر روی اکثر گوشیها تهیه کرده ام. از آنجا که قرار دادن برنامه به علت دسترسی عموم به وبلاگ امکان ندارد، دوستانی که تمایل به دریافت برنامه دارند از طریق ایمیل edalat.hassanzade@gmail.com تماس بگیرند تا ارسال نمایم. ضمنا" دوستان متقاضی برنامه لازم است تلفن همراه و ثابت خود را نیز جهت تکیمیل بانک اطلاعاتی موجود، در ایمیل ارسالی قید نمایند.

با تشکر و آرزوی توفیق

فراخوان طراحی لوگو

در صورتی که وبلاگ با استقبال دوستان آزاده قرار گیرد و فایده ای که مورد انتظار است در بر داشته باشد، بزودی اقدام به ثبت دامنه و تبدیل وبلاگ به وبسایت رسمی خواهیم کرد. از دوستان آزاده دعوت می شود در طراحی لوگوی سایت ما را همراهی و طرحهای خود را ارسال نمایند تا با رای دوستان لوگوی رسمی انتخاب شود.تقاضای همکاری

دوستان آزاده ای که تمایل به نوشتن مطلب در وبلاگ دارند لطفا از طریق ایمیل تماس حاصل فرمایند تا شناسه و رمز کاربری ورود به بخش مدیریت وبلاگ در اختیارشان قرار گیرد. همکاری دوستان بطور قطع موجب پویایی این محفل خواهد شد.

سپاس

در جستجو

با نام و یاد خدا

با سلام. قصد داریم این پست را اختصاص به پرسشها ی دوستان بدهیم. اگر درمورد دوستان دوران اسارت سوالی دارید و یا بعد از گذشت قریب 21 سال قصد دارید دوست آزاده ای را مجددا" پیدا کنید، مطلب خود را در بخش نظرات این پست قرار دهید و پاسخ را از دوستانتان دریافت کنید. و اگر جویای مطلب،کتاب،نرم افزار و .... هر مورد دیگری هستید و یا مطلبی دارید که مایلید با سایر دوستان به اشتراک بگذارید لطفا" در بحش نطرات ثبت فرمایید.

دوستان عزیز تنها مراجعه به ویلاگ برای ایجاد ارتباط کافی نیست. بطور قطع زمانی به هدف واقعی از ایجاد وبلاگ دست خواهیم یافت که در ثبت نطر در تمام بحشها و پستها مشارکت داشته باشیم. پس برای پویایی محفل خودتان باید خود حضور داشته باشید.

راه اندازی وبلاگ

به نام خدا

دوستان سلام. چندی پیش اقدام به راه اندازی وبلاگی ویژه دوستان آزاده نمودم که متاسفانه به دلیل درج نظراتی نادرست و خلاف قوانین و شئونات جمهوری اسلامی و قبل از اطلاع رسانی گسترده به دوستان آزاده مسدود شد. و اینک با تاخیری نسبتا" طولانی مجددا" سعی کردم تا فضایی که مطلوب همه ماست بوجود آورم و امیدوارم دوستان در این مسیر یاریم نمایند.

امیدوارم این وبلاگ بزودی جایگاه واقعی خود را پیدا کرده و تبدیل به محفل انس و مقدمه ایجاد ارتباط دوستان هدف قرار گیرد و انتظار همگی را برآورده نماید.

در نظر داریم مطالبی از قبیل: روزشمار وقایع اسارت، خاطرات، اتفاقات و حوادث، مطالب و موضوعات مفید و سودمند بویژه مطالب علمی مورد نیاز فرزندان آزادگان سرافراز و مطالب و موضوعاتی که ارسال و پیشنهاد می شود را در این وبلاگ با هم به اشتراک بگذاریم و مهمتر از همه بعد مسافت میان خود را به این روش از میان برداریم. لذا استمرار، پویایی و مفید به فایده بودن این تلاش در گرو همکاری و همفکری همه دوستان خواهد بود. با ارسال مطالب و نظرات خود بیایید همانند آن دوران اندیشه های خود را با هم قسمت کنیم.


گزارش تخلف
بعدی